Serwis i naprawa ekspresów do kawy Gdańsk

Oferujemy Państwu serwis automatycznych ekspresów do kawy zarówno domowych jak i profesjonalnych. Serwisujemy dowolne awarie w ekspresach jak również oferujemy usługi konserwacji i przeglądu stanu technicznego urządzeń. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia w serwisowaniu ekspresów do kawy.

Serwisujemy urządzenia marek: Saeco, Nivona, Jura, Melitta, DeLonghi, Siemens, Bosch, Philips, Aeg i inne. Obsługujemy Gdańsk, Sopot, Gdynie i okolice Trójmiasta: Pruszcz Gdański, Tczew.

Posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, aby usunąć większość usterek, jak również poprawić wady technologiczne danego urządzenia dbając przy tym o to, aby Państwa sprzęt posiadał prawie taki sam stan techniczny oraz lśniący wygląd jak za czasów jego najwyższej świetności. Wiemy jak ważna jest prawidłowa naprawa oraz konserwacja danego ekspresu, abyście mogli Państwo cieszyć się przez długi czas smakiem swojej ulubionej kawy. Na czas naprawy oferujemy ekspres zastępczy.

Na każdy serwisowany u nas ekspres udzielamy 3 miesięczną gwarancję serwisową przy wymianie podzespołów. Posiadamy również szeroką ofertę części zamiennych do ekspresów.

Zapraszamy do naszego serwisu ekspresów do kawy mieszczącego się na:

ul. Siostry Faustyny 4C, 80-180 Gdańsk
Serwis czynny: Poniedziałek – Piątek 9:00- 16:00
Uruchom mapę dojazdową tutaj.

Szybki kontakt z serwisem:

790 829 133 serwis@kawawbiurze.pl

Oferujemy odbiór ekspresów do serwisu z siedziby klienta. Dla stałych klientów przygotowujemy korzystne umowy serwisowe.

  Najczęściej zadawane pytania:

  Naprawiamy właściwie wszystkie marki ekspresów automatycznych z młynkiem dostępne na rynku, główne to: Saeco, Philips, DeLonghi, Jura, Nivona, Melitta, Bosch, Siemens, Gaggia, Venezia, Stalgast.

  Wszystko zależy od ilości zrobionych kaw i sposobu eksploatacji. Jeśli naprawa nie przekroczy wartości ekspresu uważamy iż warto nawet jeśli przedłużymy żywotność ekspresu o rok. Zdarza nam się naprawiać 10 czy 12 letnie ekspresy Jura, które jeszcze działają i robią świetną kawę.

  Podczas oddawania ekspresu do naprawy poinformujemy Państwa o przybliżonej możliwej kwocie za naprawę. Uzgadniamy też kontakt telefoniczny z klientem jeśli kwota ta będzie znacząca. Jeśli klient zrezygnuje z naprawy po pozostawieniu ekspresu w naszym serwisie i diagnozie płaci tylko za diagnozę według cennika. Jeśli naprawiamy ekspres diagnoza jest bezpłatna.

  W użytku domowym ekspres powinien odwiedzić serwis co 3,5 tyś kaw lub co 2 lata. Szczególnie dotyczy to ekspresów marki Jura gdzie nie mamy dostępu do jednostki zaparzającej.

  Na tą chwilę nie naprawiamy tego typu urządzeń.

  Staramy się wykonać każdy serwis jak najszybciej, średni termin to 5-10 dni.  W 98% przypadków w naszym serwisie nie przekraczamy 10 dni roboczych. W szczególnych przypadkach np. brak dostępności części zamiennych termin ten może się nieznacznie wydłużyć. Czas naprawy zależy również od ilości zleceń.

  Tak, dla naszych klientów którzy nie mogą rozstać się z aromatem kawy mamy taką opcję. Posiadamy ekspresy zastępcze zarówno dla firm jak i dla osób prywatnych w bardzo atrakcyjnych cenach.

  Tak jednak tylko do klientów firmowych po wcześniejszym uzgodnieniu kosztów dojazdu.

  Tak, klienci posiadający więcej urządzeń mogą podpisać umowy serwisowe na stałą współpracę na specjalnych warunkach. Prosimy o kontakt w tej sprawie do kierownika serwisu: serwis@kawawbiurze.pl 790 829 133

  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie tak aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.