Ekspres do kawy Jura

Ekspresy do kawy marki Jura to jedne z najbardziej uznawanych na świecie automatycznych urządzeń do parzenia kawy. Ta szwajcarska firma produkująca ekspresy podbiła serca tysięcy miłośników kawy swoją niezawodnością, prostotą obsługi i ponadczasowym designem produkowanych przez siebie ekspresów. Kultowe linie ekspresów takie jak A, S, czy E podbiły już serca milionów kawoszy. Jura, to niekwestionowany lider jeżeli chodzi o ciśnieniowe ekspresy. Z ich innowacyjnych rozwiązań można wyróżnić technologie takie jak P.E.P.®, I.P.B.A.S.©, czy Technologia zaparzania 3D. P.E.P.®, czyli Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej w dużym skrócie optymalizuje czas ekstrakcji. Widać to szczególnie podczas przygotowywania espresso i ristretto. Gorąca woda jest wówczas impulsowo przetłaczana przez krążek kawowy, co gwarantuje ekstremalnie aromatyczny smak kawy. Elektrycznie sterowany, wbudowany młynek regulujący stopień zmielenia kawy ziarnistej, to tak naprawdę serce ekspresu. Dobrze pracujący młynek odpowiada nawet za 80% esencji wyciąganej z ziaren, ale jeżeli pod ręką stoi tylko kawa mielona, to nadal będziemy mieli możliwość przygotowania napoju za pomocą specjalnego zsypu. System I.P.B.A.S.©, to system wstępnego zaparzania, który w naturalny sposób uwydatnia aromaty zmielonych ziaren i pozwala na dotarcie pełnego aromatu do filiżanki. Przyjemność obcowania z ekspresami marki jura dopełnia doskonała jakość przygotowywanej w nich kawy. Jura to szwajcarska precyzja, jakość klasy premium i co za tym idzie najlepsza kawa. Czytaj dalej…

Lubisz kawy najwyższej jakości z dobrych kawiarni? Zatem ekspresy do kawy tego szwajcarskiego producenta są dla ciebie. Tak – specjały z ekspresów jura przeznaczonych do użytku domowego dorównują najlepszej jakości kawom kawiarnianym i zadowolą nawet tych najbardziej wymagających klientów. Dzięki zastosowanym technologiom stworzonym w szwajcarskich laboratoriach jury, możemy przygotować najlepsze kawy spośród wszystkich ekspresów ciśnieniowych dostępnych na rynku. Domowe wersje ekspresów jura za dosłownie jednym przyciśnięciem ekranu przygotują takie specjały kawowe jak espresso, cappuccino, latte macchiato, flat white, czy nawet kawy cold brew (model jura Z10). Wyjątkowy design i możliwość wyboru pomiędzy wieloma wersjami kolorystycznymi sprawia, że automatyczne ekspresy do kawy jura idealnie wpasują się w wystrój każdej kuchni. Jako autoryzowany sklep oferujemy szeroką gamę ekspresów domowych, które cieszą się popularnością wśród naszych klientów. Łatwość obsługi i doskonały design sprawiają że wybór jest tylko jeden.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kawa w biurze czy w pracy? Ciężko o wybór lepszy od jury. Profesjonalne ekspresy jura pozwolą przygotować ponad 20 specjałów doskonałej jakości za przyciśnięciem jednego przycisku. Cechami najbardziej cenionymi przy wyborze ekspresu do biura są: jakość kawy, czas w jakim ekspres ją przygotuje i jak najmniejsza awaryjność. Jura spełnia wszystkie te oczekiwania w najwyższym możliwym stopniu, dlatego właśnie te ekspresy w biurach cieszą się tak dużą popularnością. Z biurowymi ekspresami jura przyrządzisz nawet do 250 kaw dziennie. Możesz być pewien, że efekt w filiżance kawy za każdym razem będzie bezbłędny. Trwałość, niezawodność, jakość to właśnie Jura Professional, czyli prawdziwy top wśród ekspresów do biura. Kawawbiurze to autoryzowany dystrybutor ekspresów jura. Aby dokonać wyboru odpowiedniego urządzenia możesz skontaktować się z naszym działem sprzedaży, gdzie chętnie pomożemy ci zdecydować się na konkretny model ekspresu.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Wygoda, idealne dopasowanie i rozwiązania kompleksowe, to zestaw cech, który charakteryzuje oryginalne akcesoria do ekspresów Jura. Szeroki wybór produktów obejmuje chłodziarki do mleka, podgrzewacze do filiżanek, transmitery smart connect, szklanki, pojemniki na mleko i wiele innych. Chłodziarki do mleka jura są przede wszystkim stylowe i bezawaryjne. Spełniają swoje zadanie w stu procentach, dzięki czemu mleko w dyszy jest lepiej spieniane przez ekspres. Ponadto, chłodziarkę jura można wyposażyć w WiFi connect w celu zapewnienia odpowiedniego uzupełniania mleka. Podgrzewacze do filiżanek, to również bardzo ważny element w ofercie akcesoriów jura, często pomijany przez wielbicieli aromatycznej kawy. Dzięki niemu temperatura naszych specjałów kawowych będzie zawsze odpowiednia i utrzymywana przez długi czas. Odpowiednie przygotowanie filiżanki to bardzo ważny aspekt, zwłaszcza dla kawoszy ceniących sobie jakość porównywalną do najlepszych kawiarni.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Najwyższej jakości środki do konserwacji ekspresów gwarantują nam idealne napoje za każdym razem. To właśnie powtarzalność w ekspresach jura jest ich najbardziej cenioną cechą. Część odpowiedzialności za poprawne działanie i utrzymywanie powtarzalności kawy leży po stronie użytkownika, dlatego tak ważne jest prawidłowe dbanie o ekspres. Filtry, płyn do czyszczenia systemu mleka, tabletki odkamieniające i tabletki do czyszczenia zaparzacza, to absolutny niezbędnik każdego właściciela doskonałego ekspresu. Dbając o ekspresy automatyczne jura trzeba pamiętać o korzystaniu z oryginalnych środków do konserwacji. Jura wyprzedza konkurencje nie tylko pod kątem technologii wykorzystywanych przy projektowaniu ekspresów, ale również pod kątem technologii wykorzystywanych w produktach do konserwacji. Trójfazowe tabletki do czyszczenia jednostki zaparzającej, czy tabletki odkamieniające oparte na kwaskach o wysokiej skuteczności to tylko początek długiej listy zalet.

Firma Jura to bowiem jedyny na świecie producent ekspresów, który zajmuje się produkcją wyłącznie automatycznych ekspresów segmentu premium. Zespół złożony z doświadczonych inżynierów pracuje nieustannie nad udoskonalaniem istniejących i opracowywaniem nowych rozwiązań, które wydobędą z kawy jeszcze więcej smaku i aromatu. Przekłada się to na jeszcze wyższą jakość przygotowywanej kawy, niezależnie od tego czy użytkownik preferuje espresso, klasyczną czarną, cappuccino czy latte.
Nowoczesność ekspresów Jura przejawia się nie tylko w ich wyglądzie, ale i obsłudze. Ekspresami można sterować za pomocą znajdującego się na ekspresie dotykowego wyświetlacza lub smartfona. Te rozwiązania pozwalają ci przyrządzić twoją ulubioną kawę za jednym dotknięciem ekranu. A wszystko to w prosty i intuicyjny sposób.